Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bohouňovice II

* rodinný dům

* dvě nadzemní podlaží

* jedno podzemní podlaží

* garáž, dílna, sauna

* užitná plocha 201 m2

* pozemek 512 m 2

https://p-prochazka.cz/bohounovice

▼▼▼▼

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný dům u rybníka v klidné obci v blízkosti Posázaví? Naše společnost Vám nabízí ke koupi pěkný rodinný dům o dvou nadzemních podlaží a jednom podzemním podlaží, o užitné ploše 201 m2 s dispozicí 7+2kk (nebo 2 samostatné jednotky 3+kk (1.NP) a 4+kk (2.PP), s pozemkem 512 m2. Dům se nachází ve starší zástavbě rodinných domů, v krásném prostředí, u rybníka, uprostřed malé obce Bohouňovice II, Horní Kruty v okrese Kolín v blízkosti Posázaví.

Dispozice domu
1.NP – zádveří, chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem s přímým vstupem terasu, kuchyň, dětský pokoj, ložnice, koupelna s vanou a toaleta zvlášť;
2.NP – betonové schodiště, chodba, velké obývací pokoje, dvě ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, velká komora a pod střechou půda – úložný prostor;
1.PP (celkově podsklepeno) – garáž, dílna, sauna s ochlazovacím bazénem, prádelna, uhelna, spíž, toaleta, kotelna, sklad na paliva, pivnice s přípravou pro krbové těleso (možnost využití například pro vinný sklep, klubovnu apod.), 2x menší sklad po terasou.
Bezproblémové je parkování na pozemku nebo je dispozici garáž.

Vybavení domu
Kuchyňská linka (plynový sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem), krb, elektrický kotel, elektrický boiler, pozn.: osobní věci v domě budou majitelem odvezeny.

Technická část
Dům byl postaven v roce 1988, je stavebně proveden z tvárnicového a cihelného zdiva; komínová tělesa jsou vyrobena ze šamotového zdiva, střešní krytina je zhotovena z břidlicových šablon a oplechování je provedeno z pozinkovaných plechů; podlahy jsou betonové z PVC krytinou a z části koberce, dům je osazen dřevěnými okny; pozn: dům odpovídá jeho stáří a jsou nutné jeho rekonstrukce.
Vytápění domu a inženýrské sítě: do domu je zavedena elektřina 220 a 380, komorový septik a voda je napojena ze studny; o vytápění se stará kotel na pevná paliva (nutno koupit nový) a záložní elektrokotel s rozvody přes radiátory v domě. Pozn.: na výměnu elektrokotle za tepelné čerpadlo je možno nyní čerpat dotaci až 180.000 Kč

Lokalita
Bohouňovice II je vesnice v okrese Kolín, je součástí obce Horní Kruty. Dopravní spojení je zajištěno autobusovou dopravou – PID linka 421 (směr Sázava a Kolín – zastávka na návsi), popř. linka 387, která zastavuje na rozcestí u Újezdce. V Horních krutech naleznete obecní úřad, základní školu, mateřská školu, obchod, hospodu a poštu, další občanskou vybavenost pak v Sázavě včetně vlakové zastávky. Vzhledem k malebnosti krajiny a blízkého Posázaví je oblast vítanou trasou pro turisty a cykloturisty. Autem je to 50 minut jízdy do Prahy přes D1.

Nemovitost je ihned volná. V případě zájmu o prohlídku volejte, pište email, případně sms. Večer a o víkendu nebo při aktuální nedostupnosti telefonu prosím pište email nebo sms.

Videoprohlídka

Půdorysy

m5436-bohounovice1np m5436-bohounovice1np3da m5436-bohounovice1np3db m5436-bohounovice1np3dc m5436-bohounovice1pp m5436-bohounovice1pp3da m5436-bohounovice1pp3db m5436-bohounovice1pp3dc m5436-bohounovice2np m5436-bohounovice2np3da m5436-bohounovice2np3db m5436-bohounovice2np3dc

Cena nemovitosti

4.700.000,-Kč

Kontakt

436c8743

Petr Procházka

Hodnotné realitní služby


tel.: 777 211 511, nebo email: petr@p-prochazka.cz
podrobné info o mě na www.p-prochazka.cz
web na mou realitní kancelář je www.housein.cz

Petr Procházka

„Mí klienti vědí, že se na mne mohou s důvěrou obrátit kdykoliv potřebují radu nebo pomoc. Rád pomůžu také vám. Nabízím hodnotné realtní služby."

Kontakty: 
tel.: 777 211 511, nebo email: petr@p-prochazka.cz
podrobné info o mě na www.p-prochazka.cz
web na mou realitní kancelář je www.housein.cz

 

 

 

 

 


Petr Procházka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF