Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Investiční byt Boží Dar

Popis nemovitosti

Hledáte perfektní nemovitost, která ochrání vaše finance před vysokou inflací a navíc zajistí atraktivní pasivní příjem? Investice do nákupu horského apartmánu je trefou do černého. Na jedné straně získáte dokonalé zázemí pro volný čas, na straně druhé zajímavé zhodnocení úspor s možností pasivního příjmu z pronájmu. Právě teď prodáváme v zastoupení majitele exkluzivní byt - apartmá v nejžádanější lokalitě Krušných hor - Božím Daru, který leží na pomezí českých a německých hranic.

Prostorné apartmá s velkým potenciálem

Byt 3+1 leží v samotném centru města Boží Dar v okrese Karlovy Vary, obklopený mnoha dalšími hotely a penziony. Disponuje 3 samostatnými pokoji, kuchyní, koupelnou, WC, komorou a celkovou podlahovou plochou 62 m2. K bytu patří také sklep, který je ideální pro uložení kol, lyží, snowboardu a dalšího sportovního vybavení. Interiér bytu zůstal v původním stavu a vybízí k rekonstrukci a modernizaci podle vlastních představ a záměrů investora. Vizualizaci možné rekonstrukce uvádíme na označené fotografii včetně půdorysu.

V roce 2020 prošel bytový dům rekonstrukcí - nová plastová okna s izolačními trojskly, nové stoupačky, nová střecha, fasáda i kvalitní zateplení. Minimalizace tepelných ztrát je při současných cenách energií velkou výhodou. O vytápění se stará moderní elektrický kotel kombinovaný s tepelným čerpadlem.

Nejatraktivnější lokalita v srdci Krušných hor

Boží Dar je turisty nejvyhledávanější lokalitou v samotném srdci Krušných hor. Z Prahy cestu zvládnete přibližně za 2 hodiny. Díky své poloze nabízí Boží Dar v každém ročním období ideální podmínky pro báječnou dovolenou. České i zahraniční turisty láká několik báječných sjezdovek, desítky kilometrů běžeckých stop, různě náročné stezky pro cyklisty i pěší, naučné stezky a mnoho dalšího.

Všechna turistická lákadla na dosah ruky

Byt leží přibližně 1 km od nástupní stanice skiareálu Neklid, 2 km od skiareálu Klínovec a 2 km od německého skiareálu Fichtelberg. Dopravu mezi skiareály zajišťuje v pravidelných intervalech ski bus. V pěší vzdálenosti jsou také restaurace, půjčovna lyží, lyžařská škola či autobusová zastávka. Do Božího Daru jezdí v sezóně pravidelné spoje také z Prahy.

Investice s atraktivním zhodnocením

Nákup nemovitosti patří mezi bezpečné dlouhodobé investice. Protože je výstavba v chráněných krajinných oblastech velice obtížná, ceny horských nemovitostí rok od roku stoupají. V průběhu let hodnota této bytové jednotky - apartmánu neustále poroste.

Apartmány v Božím daru jsou obsazené téměř po celý rok. Pokud se byt rozhodnete pronajímat, získáte navíc zajímavý pasivní příjem a rychlejší návratnost investice. Pro rezidenty s trvalým bydlištěm je možnost parkování za 500 Kč na rok od městského úřadu na přiděleném místě v obci.

Zaujala vás možnost atraktivního zhodnocení úspor? Trávíte rádi čas na horách? Domluvte si nezávaznou prohlídku nemovitosti. Rádi vás tímto exkluzivním bytem v horském ráji provedeme. Zavolejte nám nebo napište SMS.

Videoprohlídka

Půdorysy

303-bozidar 303-bozidar3da 303-bozidar3db 303-bozidar3dc 

Ukázka možné rekonstrukce (vizualizace) - obývací pokoj s kuchyní

Bozi_Dar_-_vizualizace

Kontakt

 

436c8743

Petr Procházka

Hodnotné realitní služby


tel.: 777 211 511, nebo email: petr@p-prochazka.cz
podrobné info o mě na www.p-prochazka.cz
web na mou realitní kancelář je www.housein.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF