Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Týnec nad Sázavou

* rodinný dům

* dvě nadzemní podlaží + půda

* jedno podzemní podlaží

* užitná polocha 167 m2

* pozemek 758 m 2

 

▼▼▼▼

Popis nemovitosti

Naše společnost vám nabízí ke koupi pěkný rodinný dům (celková rekonstrukce z roku 2016) o dvou nadzemních podlaží a jednom podzemním podlaží, o užitné ploše 167 m2 s dispozicí 5+1, s pozemkem 758 m2. Dům se nachází v zástavbě vil a rodinných v obci Týnec nad Sázavou.

Dispozice domu: 1.NP - zádveří s šatní a botní stěnou, chodba, toaleta s umyvadlem, předsíň, kuchyň, obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu, dětský pokoj, ložnice, koupelna rohovou vanou a toaletou.
2.NP – dřevěné schodiště, chodba, velký obývací pokoj se vstupem na zimní zahradu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a kuchyňskou linkou, toaleta, velká komora (půdní prostor), 2 menší komora, terasa a pod střechou prostorná půda - velký úložný prostor.
Na pozemku je kromě RD situována kolna (garáž + dílna) ze škvárobetonových tvárnic a střešní eternitovou krytinou. 1.PP – dům je částečně podsklepen, je zde kotelna a sklep.

Vybavení domu: kuchyňská linka (elektrický sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem), nábytek dle fotografií, (2 ks nábytku – masivní skříň a psací stůl jsou starožitným nábytkem /Gerstl/ nejsou součástí kupní ceny, cena je 100 tis Kč, v případě nezájmu, bude tento nábytek majitelem z bytu odvezen). Obrazy a osobní věci budou rovněž z bytu majitelem odvezeny, včetně 6ks buněk na pozemku.

Stavební řešení: postavený v roce 1935, prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2016 a byl zateplen (desky z fasádního pěnového polystyrénu s tenkovrstvou omítkou) a vyměněny byly všechny okna za plastová, dům je postaven z plných pálených cihel, zastřešení tvoří dřevěná sedlová a valbová konstrukce a pultová konstrukce s celoplošným bedněním a střešní krytinou z živičného šindele. O teplo a ohřev vody v domě se stará plynový kotel a rozvod z něj je kombinovaně veden do radiátorů pod okny a do podlahového vytápění. Na podlaze je položena plovoucí podlaha, koberec a dlažba. Dům je ihned obyvatelný. Bezproblémové parkování na vlastním pozemku u domu nebo před domem na boční silnici.

Město Týnec nad Sázavou se nachází v okrese Benešov, 35 km od Prahy. Občanská vybavenost: škola, mateřská školka, restaurace, obchody (Lidl, Hruška), doktor a fotbalové hřiště. Posázaví nabízí široké možnosti rekreačního, kulturního i sportovního vyžití. Pravidelné vlakové spojení na Prahu (Posázavský pacific). Autobus směrem na Jílové u Prahy a Benešov. Autem 45 minut jízdy do Prahy.

Nemovitost je ihned volná. V případě zájmu volejte, pište email, případně sms. Večer a o víkendu nebo při aktuální nedostupnosti telefonu prosím pište email nebo sms.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

 

První nadzemní podlaží 

 

m5443-tynec1npm5443-tynec1np3dam5443-tynec1np3db m5443-tynec1np3dc

  Druhé nadzemní podlaží 

 

m5443-tynec2np m5443-tynec2np3da m5443-tynec2np3db m5443-tynec2np3dc

 

První podzemní podlaží 

 

m5443-tynec1pp m5443-tynec1pp3da m5443-tynec1pp3db m5443-tynec1pp3dc

Cena nemovitosti

10.900.000,-Kč

Kontakt

petr-prochazka

Petr Procházka
tel.: +420 777 211 511, email: petr@p-prochazka.cz
podrobné info o mě na www.p-prochazka.cz

Petr Procházka

 „Mí klienti vědí, že se na mne mohou s důvěrou obrátit kdykoliv potřebují radu nebo pomoc. Rád pomůžu také vám.”

Kdo jsem?
Jsem člověk, obchodník, podnikatel a také otec 8letého syna. Věřím, že lidé by měli dělat to, co je baví a naplňuje. Já jsem se našel v obchodu s nemovitostmi. Ale baví mě také lyže, kolo, cestování a výlety po naší krásné republice s mou rodinou.

Moje začátky

K obchodu jsem se dostal v roce 1994. Postupně jsem vybudoval velkou odběratelskou síť obchodů pro prodej bot a bytových doplňků. Reality mě ale dlouho lákaly, a tak jsem opustil své jistoty a vydal se za novým dobrodružstvím. Vyhlédl jsem si jednu pražskou realitní kancelář, do které jsem v roce 2005 nastoupil. Za 4 roky jsem se toho spoustu naučil a pochopil, že reality nemusí být jen chladný byznys. Baví mě poznávat lidi, jejich přání a touhy a být u toho, když se sen promění ve skutečnost. V duchu tohoto přesvědčení jsme s kolegou Adamem Cloudem založili v roce 2009 vlastní realitní kancelář HOUSEin na pražských Vinohradech.

Praha pod lupou

Prahu mám rád. A ze všeho nejraději mám Vinohrady. Znám tu snad každý kout, a proto se specializuji především na tuto lokalitu. Téměř každý den sleduji vývoj cen nemovitostí, nové zákony, nové výstavby, hypotéky. Mám přehled o tom, co se plánuje a kde se dobře žije. Každému, kdo prodává nebo pronajímá byt či dům dokážu dobře poradit. Stejně tak umím pomoci lidem, kteří hledají vhodnou nemovitost. Díky velké síti kontaktů vám zprostředkuji exkluzivní nemovitosti, které nenajdete v nabídce realitních serverů ani realitních kanceláří.

Co pro vás můžu udělat?

Za 13 let svého působení v realitách jsem byl u více než 1 000 příběhů se šťastným koncem. I vám pomůžu najít vysněné bydlení nebo získat maximum financí z prodeje či pronájmu nemovitosti.

Podpisem kupní smlouvy to nekončí

Po podpisu kupní smlouvy ztrácí většina realitních kanceláří o klienta zájem. Já s vámi budu rád v kontaktu i nadále. Kdykoliv budete potřebovat radu nebo pomoc, můžete se na mne s důvěrou obrátit. Formou článků a e-booků vás také pravidelně informuji o novinkách a zajímavostech z oblasti realit či hypoték, takže můžete být neustále v obraze.

Zasloužíte si nejlepší péči

Ať už řešíte prodej, pronájem, nové bydlení nebo hledáte odpovědi na své otázky, zavolejte mi na tel.: 777 211 511 nebo napište zde do kontaktního formuláře. Rád se s vámi sejdu u šálku kávy a společně najdeme nejlepší řešení. Zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

 

 

 


Petr Procházka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF