Pan Procházka byl během celého vyjednávání velmi profesionální, udržoval komunikaci s oběma stranami a dal dohromady všechny potřebné dokumenty. Vřele ho doporučuji. Palec nahoru. O.B.
Nákup vysněného bytu na Žižkove přes HOUSEin a pana Procházku proběh naprosto ideálně a rychlé. Pan Procházka při řešení všech problémů projevoval velkou profesionalitu, komunikativnost, flexibilitu a byl s námi neustále v kontaktu a o všem nás podrobně informoval. Doporučení na HOUSEin a pana Procházku a velký dík od rodiny Valjevac
Rád bych tímto vyjádřil respekt a uznání panu Procházkovi a jeho realitní kanceláři HouseIn za precizní provedení mé zakázky (prodej bytu v Praze). Pan Procházka mi byl představen a doporučen mým rodinným přítelem, který mi dal na pana Procházku výbornou referenci. Velice rád tímto potvrzuji i já naprosto stejnou zkušenost. Překvapila mne především rychlost, profesionalita a upřímná vstřícnost pana Procházky, který byl vždy připraven mi přispěchat s radou či praktickou informací na pomoc, jak a co řešit v průběhu prodeje. Domnívám se, že podobnou zkušenost s panem Procházkou měla i strana kupující. Ne vždy je průběh celé transakce jednoduchý a v daný moment slovo, či rada profesionála zamezí průtahům, či nepředvídatelným situacím. Což ve výsledku klientovi ušetří spousty starostí, času a peněz. Přeji mnoho dalších úspěšných obchodů a těším se na další případnou spolupráci. Vždy velice rád a ochotně pana Procházku doporučím pokud někdo z mého okolí bude chtít profesionála na správném místě. Realitního makléře, který své práci rozumí a baví ho. A především dobrého člověka, který své řemeslo umí na výtečnou! Děkuji mnohokrát, MK
"So spoločnosťou Housein som mal možnosť vyskúšať 3 rôzne situácie (kúpa, prenájom, predaj). Posledne som s p. Procházkom riešil predaj bytu. Rád by som som vyzdvihnúť profesionalitu, komunikatívnosť, flexibilitu a trpezlivosť. Určite doporučujem. Týmto by som poďakoval za hladký a rýchly priebeh pri celom procese predaja."
Prodávali jsme byt 3+1. Makléř pan Petr Procházka udělal všechno pečlivě. Byl s námi neustále v kontaktu a o všem nás podrobně informoval. Za vše moc děkujeme. Smitkovi
Při nákupu bytu zastupoval pan Procházka prodávající stranu. Byl velmi komunikativní, seriózní a při řešení všech problémů spojených s obchodem projevoval velkou profesionalitu, nápaditost a ochotu se domluvit na způsobu jejich překonání. Velice děkuji za spolupráci.
Spolupráce s panem Procházkou byla příjemná a profesionální, vše proběhlo tak, jak bylo dohodnuto. Ráda bych vyzdvihla jeho preciznost, vysokou odbornost a perfektní servis. Děkuji a vřele doporučuji všem.
Moc děkuji za velmi rychlý prodej nemovitosti, který proběhl bez jakékoliv komplikace hlavně díky profesionálnímu přístupu pana Procházky.
Se servisem poskytovaným panem Procházkou jsem byl nadmíru spokojen. Zejména jsem ocenil naprostou spolehlivost, vstřícnost a rychlost jednání. Kdybych v budoucnu potřeboval realitní služby, bez váhání bych se na něj opět obrátil.
Chtěla bych poděkovat makléři panu Petrovi Procházkovi za neskutečně profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti. Vyzdvihla bych vstřícnost, komunikativnost , schopnost zařídit spoustu komplikovaných situací bez naší účasti, flexibilitu a především profesionalitu! Děkujeme. Vinická Miroslava, Hana Šebestová.
Doporučení na HOUSEin a pana Procházku jsem dostal přes dobré známé. Zprostředkování prodeje minoritní části činžovního domu proběhlo velmi dobře i přes komplikace spojené s prodejem jen části nemovitosti. Oceňuji především slušnost, „tah na bránu“, spolehlivost a výdrž po celou dobu zhruba 1 roku, než se prodej dotáhnul k podpisu smlouvy. V.G.
Při zjišťování podrobností o koupi pozemkové parcely byl pan Petr Procházka z realitní kanceláře HOUSEin vstřícný i nad rámec jeho povinností. Proces samotné koupi pak proběhl velice hladce za operativní domluvy. Za to bych chtěl tímto poděkovat.
Ačkoliv jsem velmi opatrný, co se týče důvěry k lidem, se společností HOUSEin a p. Procházkou mám velmi pozitivní zkušenost. Co se řeklo, to platilo, profesionální jednání. Děkuji za spolupráci.
Koupí mé první nemovitosti mě provázel realitní makléř pan Petr Procházka a byl velice vstřícný a flexibilní. Provedl mě všemi úředními úkony, aktivně se mnou komu nikoval o všech probíhajících procesech a se vším mi poradil. Myslel jsem si, že bude vše daleko složitější, než nakonec v reálu bylo.
Prodával jsem byt na Opatově. Makléř pan Procházka udělal všeсno velmi pečlivě a hlavně rychle, což pro mě bylo velmi důležité a zároveň za vysokou cenu. Doporučuji Housein a pana makleře Procházku. Kirill Možin. Я продавал квартиру на Опатове. Маклер господин Прохазка сделал всё очень аккуратно и главное быстро, что для меня было очень важно, и при том по высокой цене. Рекомендую Housein и маклера господина Прохазку. Кирилл Можин. I was selling the flat in Opatov location. Broker Mr. Prokhazka did the deal very clearly and quickly, what was very important for me. Also the price was very high. I recommend Housein and broker Mr. Prokhazka.
Při koupi apartmánu na Slapech (Ždáni) jsme byli nadmíru spokojeni s profesionálním zajištěním veškerých služeb panem Petrem Procházkou ze společnosti HOUSEin . Neustále byl s námi v kontaktu a pravidelně nás o všem informoval . Můžeme jeho služby jen doporučit dalším klientům. Ještě jednou za vše děkujeme.
Děkuji za spolupráci při koupi bytové jednotky na ul. Nerudova, Hradec Králové. Velmi si vážím aktivního přístupu pana Petra Procházky. Vše proběhlo rychle, bez sebemenších komplikací. Pan Procházka byl neustále k dispozici, pružně reagoval na všechny dotazy. Při osobním kontaktu působí velmi příjemným, klidným dojmem. Ještě jednou děkuji a vaše služby doporučuji všem dalším zájemcům, kteří mají zájem o koupi či prodej nemovitosti.
Patřili jsme mezi skupinu lidí, kteří zrovna nehýřili důvěrou k práci realitních kanceláří. Jsme moc rádi, že tento názor jsme mohli obratem změnit, když jsme kupovali apartmán na Ždáni. Měli jsme velké štěstí, že jsme jednali s realitní kanceláří HOUSEin, jmenovitě s panem Petrem Procházkou. Profesionalita, spolehlivost a ochota být k dispozici klientovi, to je jeho samozřejmostí a je určitě i značkou realitní kanceláře HOUSEin. Příjemné jednání, přímý pohled a pevný stisk ruky, takový je pan Petr Procházka. S úctou k jeho práci děkují Hana a Jiří Drápalovi.
Při koupi apartmánu na Ždáni jsme byli velice spokojeni s přístupem a zajištěním všech služeb panem Petrem Procházkou ze společnosti HOUSEin . Byl neustále v kontaktu a průběžně nás o všem informoval a pomohl i doklady pro daňové přiznání. Můžeme jeho služby jen doporučit. Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Antonín Kravcov
Thank you House in & specially Mr. Prochazka for your fair dealing, your promptness, help & advise. We were very happy to buy apartment through you & surely recommend you to our friends as well keep you in our contacts for any future requirements. Best wishes for 2020. Anishnath
Prostřednictvím společnosti HOUSEin jsem koupil dva apartmány na Slapech a prodal pozemek v Krušných Horách. Díky profesionálnímu přístupu pana Petra Procházky vše proběhlo bez nejmenších komplikací a pokud hledáte realitního makléře, vřele Vám ho doporučuji.
Žiju v Čechách víc jak 35 let a za tu dobu už párkrat jsem koupil a prodal nemovitosti. Ale musím říct, že s pánem Petrem Procházkem z Housein jsem doopravdy příjemně překvapen. Vřelé doporučuji!!!!
Se společností HOUSEin a konkrétně s pánem Procházkou ke koupé bytu na Vinohradský Praha 2 . Byli jsme spokojení jeho přístupem vše nám důkladně vysvětlil a v čas informoval detailech ke koupě bytu. Pán Prochazka je příjemný ochotný snáživý, profesionální a špičkoví v oblastí reality nemovitosti. Doporočili bychom tuto realitní společnost HOUSEin. Děkujeme za celou rodinu HOANGOVÝ
S panem Procházkou spolupracujeme již léta na pronájmech a teď nedávno i na prodeji několika nemovitostí. Pan Procházka a jeho tým jsou skuteční profesionálové: příjemné chování a pozornost na každý detail. Mockrát děkujeme že spolupráci a vřele doporučujeme!
Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování koupě bytu na Dukelských Hrdinů. Jednání bylo rychlé, věcné a profesionální. S klidným svědomím Vás můžeme doporučit, byli jsme spokojeni.
Tímto bych velice rád poděkoval panu Petru Procházkovi za prodej našeho bytu v Praze. Velice nás tlačil čas a pan Procházka dokázal náš byt prodat v rekordním čase za námi požadovanou cenu. Po zkušenostech s jinými realitními makléři musím konstatovat , že realitní kancelář HOUSEin jmenovitě pan Procházka je profesionálem na svém místě. Po celou dobu se mnou byl ve spojení a konzultoval se mnou každý krok . Tento pán je navíc velice sympatický s příjemným vystupováním. Pane Procházko ještě jednou Vám a Vaší kanceláři vřele děkuji za celou svou rodinu. Doporučuji Vás všem kteří chtějí svou nemovitost prodat i těm kteří nějakou nemovitost či byt hledají ke koupi. S pozdravem Josef Procházka.
Pan Procházka ze společnosti HOUSEin nám pomohl s prodejem pozemku. Spolupráce byla moc příjemná a ze strany pana Procházky velice profesionální. Pozemek jsme se snažili prodat bez RK cca 4 roky, s panem Procházkou ze společnosti HOUSEin se to podařilo za necelý rok. Nejvíc oceňuji to, že pokud jsme se na něčem domluvili, tak se stalo. Podmínky prodeje jsme stanovili hned na začátku a ty byly beze změn dodrženy. Všechny aktivity a náklady související s prodejem jsme nemuseli řešit, o vše bylo postaráno. Stačilo se dvakrát zastavit na pobočce RK kvůli podpisům a vše bylo vyřízené. Děkuji za tuto spolupráci a všem, co uvažují o asistenci RK při prodeji nemovitosti bych HOUSEin, resp. pana Petra Procházku velice doporučil. 
Poděkování panu Petru Procházkovi. Velmi rychlý a profesionálně provedený obchod. Pan Procházka byl ve stálém kontaktu a průběžně mě o všem informoval. Rozhodně mohu jeho služby doporučit.
Ráda bych poděkovala panu Procházkovi za profesionální a velice přívětivý přístup po celou dobu spolupráce při prodeji mého bytu. Vzhledem k tomu, že žiji v zahraničí, potřebovala jsem realitního makléře, který se o vše postará a já s tím budu mít co nejméně starostí. Jednání s panem Procházkou předčilo mé očekávání, o celkovém průběhu prodeje jsem byla vždy řádně informována a celý proces proběhl velice rychle a bez jakýchkoliv potíží. Tuto realitní společnost mohu jen a jen doporučit. 
Chtěl bych jménem spolumajitelů poděkovat p. Procházkovi z realitní kanceláře House In Real Estate za perfektní zprostředkování prodeje parcely v Braníku od vyhledání zájemce o koupi a sjednání kupní smlouvy až po vlastní vyřízení náležitostí na Katastrálním úřadu a provedení finančního vypořádání k naprosté spokojenosti všech účastníků směny, vše s vysoce profesionální erudicí a spolehlivostí.
Velmi příjemné vystupování, rychlé vyřízení, průběžné info o chystaném prodeji, ač byl to můj vůbec první prodej přes realitku s trochou obav, vše úžasně vyřízeno bez komplikací. Vřele mohu doporučit všem co jsou bez zkušeností s prodejem bytu. Michael Hanuš, Praha 7.
Spolupráce s panem Procházkou byla vynikající. Vše proběhlo rychle a vždy přesně tak, jak jsme měli domluveno. Neváhali bychom se na něj v případě další koupě či prodeje nemovitostí obrátit znovu.
Dobrý den, moc chci poděkovat panu Procházkovi za profesionální přístup při prodeji domu na Praze 5. Byl jsem spokojen po všech stránkách.
Realitní kancelář HOUSEin mi pomohla prodat několik nemovitostí. Spolupracoval jsem konkrétně s panem Petrem Procházkou. Spolupráce probíhala absolutně bez problémů a veškeré náležitosti byly vyřízeny včas a v pořádku podle mých požadavků a k mé spokojenosti.
Službu RK HOUSEin jsem využil poprvé a mohu vřele doporučit pro jejich zodpovědný a profesionální přístup. Zejména by jsem vyzdvihl ochotu makléře pana Procházky a paní Bc. Daňkové, kteří plnili svoji práci nadstandardně a prodej domu v Uhříněvsi včetně všech dalších kroků mně nezatěžoval.
Pane Procházko, musím Vám poděkovat za prodej chalupy v Ostrově u Hořic a pak za prodej bytu v Úvalech. Byla to výborná spolupráce.
Dovolte abych Vám poděkoval za bezchybnou a rychlou spolupráci v rámci prodeje a pronájmu bytů v Praze 4 a Praze 5.
Dobrý den, moc chci poděkovat panu Procházkovi za profesionální přístup při realizaci prodeje bytu v Praze, který jsme koupili. Se službami jsme byli moc spokojeni. Pokud budeme v oblasti jeho podnikání něco znovu potřebovat, určitě se ozveme. Tímto mu chci popřát hodně spokojenosti v pracovním i soukromém životě.
Pan Petr Procházka pro mě v minulosti zařídil prodej dvou nemovitostí v Praze 4 a v Praze 5. S jeho prací jsem byl velmi spokojen a plně ho mohu doporučit.
S realitní  kanceláří HOUSEin  spolupracujeme od roku 2008. Tato dlouhodobá spolupráce s makléřem panem Procházkou byla pro nás vždy velkou a profesionální pomocí při zajištění pronájmu a i prodeje našich nemovitostí.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlaste se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů