Prodejte rychle a za nejlepší cenu

Zprostředkuji zájemcům perfektní zážitek z prohlídky vaší nemovitosti už při prohlížení inzerátu. Virtuální home staging dokonale zachytí dispozice celého bytu či domu a dodá nemovitosti jedinečnou atmosféru, kterou může získat po rekonstrukci nebo zařízení interiéru. Virtuální home staging se ideálně hodí pro nemovitosti, kde je složité provést klasický home staging. 

Nejčastěji jsou to novostavby a vystěhované nemovitosti bez zařízení a nábytku. Prázdná nemovitost působí chladně a nevyzařuje teplo domova. Kupující si navíc stěží dokáže představit, jaká je velikost prostoru a jak můžete zařízený interiér vypadat. 

Pro virtuální home staging jsou vhodné také starší nemovitosti před rekonstrukcí. Místo oprýskaného zdiva, starého nábytku a zašlé podlahy okouzlí potenciální kupující nablýskaná nemovitost s moderním zařízením. Díky virtuálnímu home stagingu zájemci uvidí, jak bude nový domov vypadat po rekonstrukci či nastěhování. A právě takto vznikají ty správné emoce, které jsou při prodeji nemovitosti rozhodující.

Proměňte nemovitost v trhák

Virtuální home staging zařídím bez jakéhokoliv zásahu do vašeho soukromí. Stačí nám pouze 1 krátká návštěva, při které pořídíme fotografie nemovitosti. O zbytek se postará zkušený designér, který pomocí počítačové grafiky odstraní všechny nežádoucí a rušivé prvky. Poté obleče celý interiér do moderního a elegantního kabátu. Kupující navíc získá profesionální architektonický návrh a inspiraci pro budoucí zařízení interiéru.

Přitáhněte kupující jako magnet

Díky virtuálnímu home stagingu zaujme nemovitost už od prvního pohledu. Moderní vzhled a příjemná atmosféra přitáhne kupující jako magnet. Pokud se sejde více vážných zájemců, můžete prodejní cenu vyšroubovat na maximum.

Virtuální home staging šetří také váš čas. Už žádné zbytečné prohlídky a mrhání času se zájemci, kteří nemovitost stejně nekoupí. Chceme prodej vaší nemovitosti maximálně urychlit a zjednodušit. Díky virtuálnímu home stagingu dorazí na osobní prohlídku jen vážní zájemci.

Podívejte se, jak vypadá virtuální home staging v naší režii (před a po). 

 

behounkova-predbehounkova-po

 

jeremenkova-predjeremenkova-po

  Zavolejte nebo napište ještě dnes. Zvu Vás na šálek kávy a na nezávazné schůzce zodpovím všechny Vaše dotazy. Volejte nebo pište klidně hned na níže uvedených kontaktech nebo využijte můj kontaktní formulář.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA