Jak pracuji

 

Díky těmto krokům prodávám rychleji a za víc. Všechno to dává smysl. Pojďte se sami přesvědčit.  

  

1. 3D scan nemovitosti 

Představit si prostor pouze z fotografií není vždy jednoduché. 3D prohlídka je moderní způsob prezentace nemovitosti, který šetří čas a zvyšuje atraktivitu nabízeného bytu či domu. Pokud hledáte nové bydlení, díky 3D prohlídce neztrácíte čas a uděláte si představu o nemovitosti ještě než vyrazíte na prohlídku. Osobně pak navštívíte pouze ty nemovitosti, které splňují vaše představy o dokonalém bydlení. Pokud prodáváte byt či dům, 3D scan odliší vaši nabídku od ostatních inzerátů a dodá ji exkluzivitu. To pro vás znamená jediné - svou nemovitost prodáte rychle a za nejlepší cenu.

velehradska_matterport

2. Video prohlídky

Profesionální videoprezentace řekne o vaší nemovitosti více než tisíc slov. Prostory i duši vašeho domu či bytu zachytí mnohem lépe než fotografie s prostým textem. Pomocí dronu dokážeme natočit také kvalitní záběry z ptačí perspektivy pomocí dronu, které skvěle dokreslí atmosféru nejbližšího okolí vaší nemovitosti. Ve spojení s mluveným slovem a hudbou dokáže video vyvolat pozitivní emoce, které ovlivní rozhodování zájemce o koupi. Přesvědčí je také za nemovitost zaplatit nejvyšší možnou tržní cenu. Videa jsou dnes nejoblíbenějším a nejsledovanějším formátem reklamy, který hýbe internetem. Tímto atraktivním způsobem budu rád prezentovat také vaši nemovitost. 

bozi_dar

3. Home staging a profi fotky

Díky službě home staging získáte za vaši nemovitost maximální možnou cenu. Profesionálně upravený, čistý, upravený a vkusně zařízený byt či dům se totiž prodává lépe než neuklizený, holý či přeplácaný. 

Profesionální fotografie jsou úplným základem prezentace a dokáží vystihnout ten nejlepší obrázek nemovitosti do nejmenšího detailu.

dsc_0443   sobeslavska-001 

dsc_0801   sobeslavska-007 

 

4. Virtuální homestaging

Díky těmto krokům prodávám rychleji a za víc. Všechno to dává smysl. Pojďte se sami přesvědčit. Virtuální home staging promění vaši nemovitost v magnet nakupující. To vše bez zásahu do vašeho soukromí. Stačí jedna krátká návštěva, při které pořídíme několik fotografií nemovitosti. O zbytek se postará můj šikovný bytový designér.

jeremenkova2_po jeremenkova2-po 

 

5. Půdorysy

Základ každé prezentace nemovitosti je půdorys, z něhož je možné vyčíst velikost prostoru, dispozici a uspořádání jednotlivých místností a umožňují mnohem lepší vnímání finálního prostoru a pochopení jednotlivých návazností.

486-kmochova

486-kmochova3d

 

6. Vizualiace rekonstrukcí

Vizualice rekonstrukce kupované nemovitosti pomůže klientovi zvárnit jeho myšlenky při následné rekonstrukci, včetně rozložení světla, orientace oken a vnitřního členění interiéru nebo dokonce rozmístění nábytku.

Bozi_Dar_-_vizualizace

7. Stránka nemovitosti

Pro prodej vašeho bytu, domu nebo pozemku vytvořím webovou stránku s vlastním url, kde budeme propagovat jen a pouze tu vaši nemovitost. Podívejte se, jak může stránka vypadat kliknutím na nadpis.

web_tynec

8. Reklama na sociálních sítích

 Samožejmostí každého makléře je inzerce na předních realitních portálech. Já pro úspěšný prodej každé nemovitosti ještě vytvářím placenou reklamu a propagaci na sociálních sítích, kde je možné správně zacílit cílovou skupinu. 

fb_-_rekklama   

Na naší první společné schůzce, která bude trvat 30 minut, představím svůj pracovní postup a stanovím tržní cenu nemovistoti. Dozvíte se všechny potřebné informace a jaké budou následovat korky včetně právních úkonů při samotném prodeji včetně časové osy až k samotnému přednání nemovitosti. 

  

Zavolejte nebo napište ještě dnes. Zvu Vás na šálek kávy a na nezávazné schůzce zodpovím všechny Vaše dotazy. Volejte nebo pište klidně hned na níže uvedených kontaktech nebo využijte můj kontaktní formulář.

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů